Szukasz samochodu dla handlowca? Pomoże ci dealer Mazda Zabrze

Szukasz samochodu dla handlowca? Pomoże ci dealer Mazda Zabrze

Samochód firmowy musi spełniać określone wymagania. Przede wszystkim powinien być bezpieczny i niezawodny. Z reguły jest eksploatowany znacznie bardziej niż zwykły. Często potrzebny jest też duży bagażnik. Mazdy nadają się do tego celu idealnie.

Bezpieczeństwo i niezawodność

Mazdy są niezwykle bezpieczne. To ważne. Przedstawiciel firmy musi nieraz pokonywać setki kilometrów dziennie. Zmęczenie, stres, ciągła presja na podnoszenie wyników sprawiają, że o wypadek nie jest trudno. Wystarczy chwila nieuwagi, by doszło do nieszczęście. Japońskie samochody są znacznie bezpieczniejsze niż inne modele. Już sama konstrukcja jest bardzo dobrze przemyślana. Sztywne podwozie sprawia, że auta idealnie trzymają się nawierzchni, nawet przy dużych prędkościach. Karoseria jest wykonana z blachy o podwyższonej odporności. Dodatkowe zabezpieczenie stanowi doskonała technologia. Mazdy są naszpikowane najnowocześniejszymi rozwiązaniami wspomagającymi bezpieczeństwo. System Driver Alert monitoruje, czy kierowca jest znużony, a jeśli wykryje jakiekolwiek oznaki znużenia, włącza sygnał alarmowy. To idealny moment, by odpocząć przed dalszą trasą. Z kolei system LAS pomaga utrzymać tor jazdy. Jeśli samochód zacznie zjeżdżać na sąsiadujący pas, włącza się alarm sugerujący konieczność obrócenia kierownicy w danym kierunku. Pomocny jest też system wspomagający hamowanie. Znajduje on zastosowanie gównie w miejskim ruchu,. Jeśli poprzedzający nas samochód jest w zbyt bliskiej odległości, rozpoczyna się automatyczne hamowanie. W ten sposób można uniknąć drobnych kolizji. Oprócz tych zaawansowanych technologii Mazdy są praktycznie bezawaryjne. Można z nich korzystać przez wiele lat. Oczywiście pod warunkiem, że są regularnie serwisowane w autoryzowanym salonie.

Jaki model wybrać?

Asortyment samochodów w rodzinie Mazda jest tak ogromny, że każdy jest w stanie znaleźć dla siebie idealne rozwiązanie. Trzeba tylko odrobine poszperać. Dealer Mazda Zabrze pomoże dobrać model do indywidulanych potrzeb. Należy się tylko zastanowić nad tym, czego potrzeba w firmie. Dużo zależy od branży. Czasem wystarczy niewielki typowo miejski samochód, jak Mazda 2, ale bywa, że potrzeba czegoś bardziej przestronnego. Wtedy dobrym wyborem będzie np. Mazda 3. Przed podjęciem decyzji należy zapoznać się z parametrami technicznymi i raportami spalania. Dealer Mazda Zabrze daje możliwość umówienia się na jazdę testową. To doskonały sposób na sprawdzenia, jak prowadzi się taki samochód i czy warto w niego inwestować. Jeśli spodoba nam się inny model, można skorzystać z atrakcyjnego systemu finansowania. W ten sposób wyjedziemy z salonu dokładnie takim autem, jakie potrzebujemy.