Blacharstwo lakiernictwo Zabrze stoi na najwyższym poziomie

Oddając swój samochód w ręce mechanika chcesz mieć całkowita pewność, że wszystko przebiegnie zgodnie z Twoimi oczekiwaniami, a człowiek ten zadba o pojazd kompleksowo i dzięki swojej wiedzy uda mu się naprawić auto.

Wysokie wymagania

Większość ludzi ma wobec mechaników samochodowych naprawdę wysokie wymagania i pragnie, żeby ich samochody nawet po najgorszych wypadkach zostały doprowadzone do stanu używalności. Czasem da się wykonać naprawy, ale zdarza się i tak, że koszt naprawy przekracza koszt samochodu i wtedy musimy rozstać się z naszym autem. Uczciwy mechanik powie nam o tym i nie będzie chciał na nas niepotrzebnie zarobić. Bywa tez i tak, że ludzie po prostu chcą coś udoskonalić, czy unowocześnić w samochodzie. Takich klientów najczęściej mechanicy bardzo lubią, ponieważ bywają to gani motoryzacji, z którymi da się dobrze porozumieć, bo wiedzą, jaka jest specyfika tego zawodu, znają mechanikę auta, wiedzą, czego warto wymagać, a co jest nieopłacalne lub nie do zrobienia. Nie muszą takim klientom tłumaczyć najprostszych rzeczy, co zawsze cieszy, gdy można porozmawiać z kimś o tym, co interesuje obie strony.

Nowoczesne zmiany

Zapytaliśmy mechanika, który praktykuje blacharstwo lakiernictwo Zabrze, jakie są obecnie najmocniejsze trendy w tunningu samochodowym. Nasz rozmówca podkreślił przede wszystkim modę na matowy lakier. Faktycznie coraz częściej widać na ulicach samochody, których karoseria bynajmniej nie błyszczy w słońcu. Czyżby skończyła się moda na połysk? Nie chcąc wróżyć możemy powiedzieć tylko tyle, ze na pewno obecnie jest to silny trend, ale nie wiadomo, jak długo się utrzyma i, czy na rynek wejdzie możliwość kupna samochodu od razu z lakierem matowym w standardzie. Obecnie o takim rozwiązaniu nie słychać. Zaciekawieni tematem zagadnęliśmy również o sposoby uzyskiwania takie, było niebyło, niestandardowego efektu. Mechanik twierdzi, że osoby niedoświadczone, które nie robią takiej zmiany w profesjonalnym warsztacie często niszczą swój samochód, ponieważ nakładają jedynie podkład, zamiast dołożyć do niego wierzchnią warstwę lakieru. Początkowo faktycznie efekt wygląda tak samo, ale po pewnym czasie karoseria pozbawiona bardzo ważnej warstwy ochronnej zaczyna się niszczyć i może dojść nawet do tego, że nasze auto po prostu zardzewieje. Dlatego zachęcamy do przeprowadzania Podobnych zabiegów tylko w miejscach, gdzie znajdziemy prawdziwych fachowców.

Profesjonalne podejście

Takie podejście osoby doświadczonej pozwoli nam na ut5rzymanie samochodu w nienaruszonym stanie, ponieważ uzyska on matowy efekt za pomocą specjalnego lakieru lub stworzy taki lakier poprzez dodanie matowej pasty o bezbarwnego lakieru. Ewentualnie oklei nasz samochód, ale tego nasz mechanik nie poleca, szczególnie pedantycznym osobom, które lubią mieć wszystkie szczegóły dopięte na ostatni guzik. Tyle wiedzy wynieśliśmy z krótkiej rozmowy, zachęcamy do odbywania dłuższych.