Efektywne dbanie o zęby

Efektywne dbanie o zęby

Każdy, szczęśliwy posiadacz szczoteczki elektrycznej Oral B z końcówką Precision Clean wie, że był to dobry zakup. Autorka tego tekstu sama posiada taką szczoteczkę i póki co może wypowiedzieć się o niej w samych superlatywach. Szczoteczka elektryczna Oral B nie jest wcale droga, natomiast jakość jej wykonania oraz działanie, całkowicie spełniają wszelkie wymagania. Szczoteczka jest dość lekka i mimo dużej wielkości, niezwykle poręczna.

Precyzyjna i silnie czyszcząca końcówka zapewnia dokładne usunięcie osadu nazębnego, a wytrzymały akumulator pozwala nawet na 2 tygodnie działania bez ładowania. Jeżeli szczoteczka elektryczna Oral B używana jest 2 razy dziennie, spokojnie wytrzyma 2 tyg. na jednym ładowaniu. Nie musimy przejmować się, że bateria się wyczerpie i sprawi nam tym problem, ponieważ ładowarka, która dołączona jest do zestawu, jest na tyle poręczna, że zabierzemy ją ze sobą wszędzie.

Ogromną zaletą szczoteczek Oral B, jest bardzo wytrzymała końcówka, zaleca się, żeby została zmieniona po 3 miesiącach lub w momencie, kiedy 1/3 niebieskich włókien stanie się biała, ale nawet po 3 miesiącach użytkowania, końcówka nie ściera się i nie staje się zniszczona. To natomiast znacznie wydłuża jej czas użytkowania.

Szczoteczka Oral B z końcówką Precision Clean to doskonała pierwsza szczoteczka, dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z elektrycznym czyszczeniem. Jej niska cena i świetna jakość są natomiast niewątpliwym powodem do tego, żeby zainwestować w tą, konkretną szczoteczkę.